"Experience 5 senses"

"Tatil için huzur, doğayla kucaklaşma ve
iyi lezzet arayanların durağı"

Neden Mavi ?

Çıralı'nın baş döndüren doğasına aşık ve keyif düşkünü bir ekip tarafından işletilen Mavi Pansiyon, tatil için Çıralı'yı tercih edenlere bu deneyimlerinde güzel bir ev sahipliği yapmayı amaçlayarak yola koyuldu. Dağları, zengin çeşitlilikte bitki örtüsü ve harika sahili ile Batı Antalya'nın en özgün doğasına sahip olan Çıralı köyü; Olimpos Antik Kenti ve Yanartaş'ın mitolojik hikayeleriyle kuşatılmış 3.5 km'lik sahili, koruma altındaki doğası, dağ yamacı, sadece kışın akan nehri, nisan ayında ziyaretine gelen onlarca kuş türü, yazları burada aile kurmayı tercih eden caretta carettaları, Eylül'de açan kum zambakları ile her mevsimde bizi kendisine aşık etmeyi başardı.

Şiirsel gündoğumları, her mevsim değişen bitki ve hayvan çeşitliliği, gökyüzünde olan biteni çıplak gözle izleyebilme şansı ile doğanın adımlarına şahit olmak ve buna misafir olmak Çıralı'yı eşsiz yapan güzelliklerden sadece bazıları... Çıralı'da etrafınızı saran tertemiz hava, doğanın en güzel renkleri, kokuları, kuş sesleri duyularınızı harekete geçirirken biz de bu deneyime lezzeti ekleme hayaliyle pansiyonumuzun güzel terasını bir lezzet durağına dönüştürmeyi hedefledik.

Mavi Pansiyon olarak; kendi tatil deneyimlerimizden elde ettiğimiz öğretilerle sizlere temiz, konforlu ve lezzetli bir deneyim sunmak için çabalıyoruz. Ailemizle, doğadan bize eşlik etmeyi seçen hayvanlarımızla, bize kucak açan bu güzel doğaya zarar vermemeye çalışarak kurduğumuz bu yaşam alanını sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yollarımızın sevgiyle kesişmesi dileğiyle!

MAVİ PANSİYON

En İyi Fiyat Garantisi!

Rezervasyon konusunda yardıma ihtiyacınız olursa
bize ulaşabilirsiniz.

90 530 362 03 69

Rezervasyon Yap