"Experience 5 senses"

"Tatil için huzur, doğayla kucaklaşma ve
iyi lezzet arayanların durağı"

Mutfağımız; Mavi Bistro

Bahçemizden topladığımız ürünler ve doğanın bize sunduğu mevsimsel tatları, kaliteli malzemelerle birleştirerek oluşturduğumuz Bistro menümüz ve her gün yenilenen "Günün Menüsü" seçeneği ile Çıralı'da sizlere "iyi yemek" sunmak amacıyla yola çıktık.

Bir taraftan geleneksele sahip çıkarken diğer yandan yenilikçi tarifleri sofralarınıza taşıdık. İşin küçük sırrı her tabağı kendi ailemize pişirdiğimiz özenle hazırlamak ve içine kendimizin yemeyeceği hiçbir şeyi eklememek...Yemek yemeyi ve pişirmeyi çok seven bir aile olarak bu deneyime sizlerin de eşlik etmesini istedik...Mutfağımız sabah 08:30-12:30 saatleri ile 18:00-22:00 saatleri arasında açık olup, gece 00:30'a kadar bistromuzda yıldızların altında içeceklerinizi yudumlayarak keyif yapmanız için barımız açıktır.

• Mutfağımız küçük ve butik bir hizmet verebildiği için, sizlere en iyi lezzetleri ve servisi sunabilmemiz için rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

90 530 362 03 69

Terasımız

Beydağları Milli Parkı ve Yanartaş manzarasına sahip terasımızı keyif ve konfor önceliğiyle dekore ettik. Sabah kahvaltısında denizden esen rüzgarın, aksamüzeri ise dağlardan gelen rüzgarın bizi yalnız bırakmadığı terasımızda çaldığımız hafif bir müziği zaman zaman kuş seslerini dinlemek için tamamen kapatıyoruz.

Etrafımızda çok az ışık olmasının da şansından faydalanarak akşamları hepimiz gözümüzü yıldızlara dikiyor ve mükemmel bir göğün tadını çıkarıyoruz. Bu keyif sırasında bir lezzetin size eşlik etmesini isterseniz mutfağımız yanıbaşınızda olacak. Tadını çıkarın!

Bahçemiz

Sabah odanızdan çıktığınızda sizi ilk karşılayan, sıcak saatlerde püfür püfür estiği için zaman zaman size denizi erteletebilecek sakinlikteki bahçemiz bizim gözbebeğimiz...Her bir çim tanesi, her bir çiçek, ağaçların her bir dalı, ve bu tabiatın ev sahipliği yaptığı onca canlı bizim için çok kıymetli...

Bizler gibi tadını çıkarabilmeniz için bahçemizdeki meyvelerimizin, otlarımızın hiçbirine zararlı kimyasallar sıkmadık. Elimizden geldiğince keyfini sürebilmeniz adına salıncaklar ve oturma alanları ile süsledik. Bizim aldığımız keyfi sizlerin de alması dileğiyle!

Bisikletlerimiz

Zamanında şehirde yaşarken "katlanır bisiklet alalım, Çıralı'ya giderken arabaya atar orada da kullanırız" diye aldığımız iki bisikletimiz adeta bir totem gibi Çıralı'ya bizimle geldiler...

Tek ricamız onlara bizim gibi gözünüz gibi bakmanız olur. Bu durumda müsaitlik durumunu bizlere sorarak ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu iki arkadaşımız sizlere Çıralı'nın tadını çıkarmanız sırasına eşlik etmekten memnuniyet duyarlar.

MAVİ PANSİYON

En İyi Fiyat Garantisi!

Rezervasyon konusunda yardıma ihtiyacınız olursa
bize ulaşabilirsiniz.

90 530 362 03 69

Rezervasyon Yap